Training Focus op Aandacht

Leer je tijd in te delen op basis van wat echt belangrijk voor je is

 

Heb jij dat ook?
Je hebt aan het einde van de dag
het gevoel dat de tijd door je vingers is geglipt…
Dat je zó veel meer wilt,
Dan waar er tijd voor is…
Of lijkt te zijn…

Dat er te weinig tijd is in je planning
voor wat echt belangrijk voor je is…..

In deze training ervaar en leer je
dat door je aandacht te richten er tijd ontstaat.
Er veel meer vreugde en balans ontstaat
als je focust op de voor jou juiste dingen,
en er dan ook nog tijd blijkt te zijn
voor de klusjes die ‘moeten’.

Je ontwikkelt van ‘tijd = geld’
naar ‘tijd = energie’ en
‘tijd = …. jouw leven’.

Grip
op wat voor jou een waarde(n)volle invulling is.
Zowel professioneel als persoonlijk!

In 1½ dag krijgt jouw planning een andere invulling voor jouw toekomst!

Meer informatie:

Je leert op een geheel andere manier te werken vanuit timemanagement. De klassieke benadering van dit soort trainingen laten we los. In deze training werken we vanuit de filosofie en theorie van Covey aan het zinvol en effectief omgaan met je tijd.

Wat is tijd jou waard? Met een investering van anderhalve dag en € 395,– (vrij van BTW) krijgt het invullen van jouw dagelijkse planning een nieuwe dimensie! Je ontvangt ter voorbereiding het boek “De zeven eigenschappen voor succes in je leven” van Stephen Covey.

Praktische gegevens:

  • De trainingsdagen worden begeleid door Michelle en René
  • Maximaal 12 deelnemers, zodat een ieder ruim aandacht krijgt van de trainers.
  • Tijdstip en data van de training:
    • Voorjaar 2023:  6 april van 9.30 tot 16.30 uur en 7 april van 9.30 tot 13.30 uur
  • Locatie: Mudita Academie & Yoga, Willemstraat 15B in Eindhoven

De training valt onder de subsidieregeling van het STAP-budget, waarmee je het volledige bedrag van de training vergoed kunt krijgen van de overheid. Als je kiest voor betaling via de STAP-subsidie dan krijg je de optie om kosteloos te annuleren als je geen subsidie krijgt toegekend.

Wil jij of je werkgever eerst meer informatie over deze training of de subsidieregeling volgens het STAP-budget, vul dan het contactformulier in. Wij nemen dan spoedig contact met je op.

Aanmelden Training Focus op Aandacht

Naam(Vereist)
Adres(Vereist)
Geboortedatum(Vereist)
Aanmelding voor de opleiding:(Vereist)
Startdatum training(Vereist)
Betaling:(Vereist)
Bij je aanmelding ga je een verplichting aan voor het betalen van de training. Voor deze training kan je STAP-subsidie aanvragen. Als hieronder aangeeft dat je subsidie aan wil vragen, dan nemen wij daarover contact met je op. Na aanmelding ontvang je de factuur voor deelname. Je aanmelding is definitief na ontvangst van je betaling. Indien je STAP-subsidie krijgt toegekend ontvang je het eerder betaalde bedrag terug op de IBAN waarvan Mudita de betaling heeft ontvangen. Geef hieronder aan voor welke optie je kiest m.b.t. de betaling van je opleiding.
Kosteloos annuleren aanmelding
Als je STAP-subsidie aanvraagt is het mogelijk om de training kosteloos te annuleren als je geen subsidie krijgt. Wij vragen je daarbij wel alle moeite te doen die mogelijk is om subsidie te verkrijgen.
Gegevens werkgever of eigen bedrijf voor de factuur
Akkoordverklaring(Vereist)
(Vereist)