Training Vrouwelijk Leiderschap
Ontwikkel je Persoonlijk Leiderschap vanuit je vrouwelijke essentie
Jouw wens, jouw verlangen is een voorbode voor wat het leven voor je in petto heeft. Echter, een droom zonder actie, blijft een droom…. Dus, tijd om jouw wens, jouw doel, vanuit jouw eigen ondernemerschaps- en leiderschapskwaliteiten, concreet vorm te gaan geven!
Met deze training ga je jouw bewustzijn, aanwezigheid, uitstraling en daadkracht laten groeien. Niet vanuit een opgelegde energie van buitenaf, maar juist vanuit je innerlijke kracht en kwetsbaarheid, jouw eigen drijfveren en jouw authenticiteit.
Het contact maken met je vrouwelijke energie (zoals je sensualiteit, ontvankelijkheid, creativiteit en schoonheid) zal zorgen voor meer levenskracht, vreugde en zelfvertrouwen. Het inzetten van jouw mannelijke energie (zoals doelgerichtheid, wilskracht en daadkracht) zal je helpen om in actie te komen, terwijl je blijft luisteren naar je hart en intuïtie. Je leert te voelen wat er in het moment nodig is, zonder het uiteindelijke doel uit het oog te verliezen.
Waar het in deze training om gaat is hoe je als vrouw je leiderschapskwaliteiten inzet, waarmee je jouw kracht als persoon (nog) meer manifesteert. Je leert je binnenwereld op te merken, te begrijpen en waarderen. Je leert te luisteren naar je intuïtie en de onbewuste aanwezige laag, die essentiële informatie bevat voor jouw ontwikkeling en creatiekracht. Je leert, hoe je onderdeel bent van het geheel, met daarbinnen jouw unieke plek en ‘zijn’. En daarbij leer je, hoe je vanuit hier kunt overgaan tot actie om ook daadwerkelijk jouw gewenste toekomst vorm te geven. Vanuit de natuurlijke ontwikkelcyclus, flow, verantwoordelijkheid en vertrouwen.
Deze training bestaat uit 10 groepsbijeenkomsten en 4 individuele gesprekken in cirkelvorm waarin jouw individuele ontwikkelwens leidend zal zijn. De gesprekken zijn gericht op jouw persoonlijk leiderschap en tijdens de groepsbijeenkomsten wordt je getraind in het handelen en ondernemen in verbinding met jouw hart, jouw gevoel en jouw bewustzijn. De kracht van de groep geeft je een extra dimensie in je ontwikkelproces. Juist door met andere vrouwen op een ontwikkelreis te gaan biedt je dat je ook van de andere vrouwen inspiratie en steun krijgt aangereikt.
De training is geschikt voor iedere persoon die haar persoonlijke en professionele ontwikkeling doelgericht een boost wil geven vanuit de vrouwelijke energie. Dit is vaak het geval naar aanleiding van een gewenste verandering in je leven en zal effect hebben op zowel je werkende leven als ook privé.
Leeruitkomsten
- Bewustzijn van eigen waarden, patronen en ontwikkelstijl.
- Het gevoel en de intuïtie verbinden met het denken en gedrag.
- Het optimaal benutten van eigen kwaliteiten en vrijmaken van potentieel.
- Bewust en wel overwogen keuzes kunnen maken en hier ook naar handelen.
- Vrij en effectief functioneren door het nemen van verantwoordelijkheid.
- Verlangens voelen, doelen stellen en actieplannen uitvoeren.
- Uitgaan van eigen kracht en regie, tegelijkertijd meevarend op dat wat zich aandient.
- Durven spreken en handelen vanuit visie.
- Ontdekte innerlijke wijsheid en de mogelijkheid hiermee een verschil te maken.
- Je ‘mannetje’ kunnen staan vanuit vrouwelijk leiderschap.
Inhoud
Aan de hand van de persoonlijk geformuleerde ontwikkelwensen wordt de training vorm gegeven. De volgende onderwerpen kunnen daarbij aan bod komen:
- Leven en werken vanuit jouw eigen waarde(n)
- Energiemanagement (o.a. richten van aandacht versus fixatie)
- Afstemmen op zowel je innerlijke wereld als de wereld om je heen
- Balans persoonlijke kwaliteiten en negatieve stress
- Verbinding hoofd – hart – lichaam
- Bewustwording van triggers en angsten
- Individuele overtuigingen
- Luisteren naar het fysieke, energetische en emotionele lichaam
- Bewustwording blinde vlek(ken) en innerlijke saboteur
- Ontwikkelstijlen
- Stresshantering
- Relatie denken, voelen en handelen
- Verantwoordelijkheid versus machteloosheid
- Win-win filosofie
- Ontspanningstechnieken
- Kernkwaliteiten en principes
Over de trainer
Michelle is transformationeel coach, trainster en facilitator en is bedreven in het coachen en trainen van het persoonlijk leiderschap. Daarnaast faciliteert zij nu 12 jaar bijeenkomsten ter bevordering van de ontwikkeling en groei van het individu als ook de groep. Waarbij de laatste jaren ook in de vorm van vrouwen-jaartrainingen. Met haar zachte, warme, doch duidelijke aanwezigheid begeleid ze je vanuit vertrouwen in jouw persoonlijke proces.
Werkwijze
De training bestaat uit 10 groepsbijeenkomsten en vier individuele sessies en is opgebouwd uit een combinatie van (groep)gesprekken, aanbieden van enkele theorieën en ervaringsgerichte oefeningen en bestaat in ieder geval uit:
- Een uitgebreide intake
- Onderzoeken en verhelderen van de vraagstelling
- Formuleren ontwikkelvragen en gewenste resultaten
- Onderzoeken en verhelderen van eigen kwaliteiten, patronen en keuzes
- Leren door een innerlijke verkenning en vanuit daar in actie komen
- Inzichtgevende (groep)gesprekken en oefeningen
- Ontwikkelen van nieuwe perspectieven en keuzemogelijkheden
- Korte theoretische interventies
- Praktische vaardigheden
- Ervaringsgerichte oefeningen
- Uitwisselen van kennis en ervaringen
- Evaluatie
Deze training wordt afgesloten met een eindpresentatie. Voor je besluit om deze training te gaan volgen maken wij graag kennis met je. De kennismaking kan zowel online (via Zoom of Teams) als live. Wij maken er graag een afspraak voor met je.
Duur
- 10 groepsbijeenkomsten van circa 4 uur.
- 4 individuele gesprekken van circa 1 uur.
Praktische gegevens:
- De prijs voor deze training is €.1.240,-, bij betaling in één keer (vrijgesteld van BTW) voor 10 groepsbijeenkomsten en 4 individuele gesprekken. De training kan ook betaald worden in 10 termijnen van €.127,- (automatische incasso dan verplicht).
- Er zijn maximaal 9 deelnemers bij de groepsbijeenkomsten.
- Tijdstip en data van de gesprekken individueel af te spreken.
- Locatie: Mudita Academie & Yoga, Willemstraat 15B in Eindhoven.
Data groepsbijeenkomsten, ‘het hele jaar rond’:
- 7 februari 2025
- 21 maart 2025
- 11 april 2025
- 9 mei 2025
- 13 juni 2025
- 22 augustus 2025
- 26 september 2025
- 7 november 2025
- 19 december 2025
- 23 januari 2026
De groepsbijeenkomsten zijn van 10.00 uur tot 14.00 uur. Voor de lunch wordt gezorgd.
Inschrijving
Inschrijving voor deze training doe je via het onderstaande aanmeldformulier. Wil jij of je werkgever eerst meer informatie over deze training, laat het ons dan weten via het contactformulier. Wij nemen dan spoedig contact met je op.